Görme Engelliler

2016 LYS YERLEŞME SONUÇLARIMIZ
EŞME MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2016 LYS YERLEŞME SONUÇLARI
SIRA NO ADI SOYADI PUANI YERLEŞTİĞİ OKULUN ADI PUAN TÜRÜ
1 TUGAY GÜNAY 203,0028 SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA)Keçiborlu Meslek Yüksekokulu-Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı YGS1
2 RAGIP BAK 229,146 AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA)Teknik Bilimler Meslek Y.O.-Mekatronik (İÖ) YGS1
3 AHMET ÜZÜM 222,3147 CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)Turgutlu Meslek Yüksekokulu-Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi YGS1
4 AHMET KARAMAN 328,55 UŞAK ÜNİVERSİTESİTeknik Bilimler Meslek Yüksekokulu-Otomotiv Teknolojisi (İÖ) Sınavsız Geçiş
5 ÇETİN ŞİMŞEK 367,55 SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA)Keçiborlu Meslek Yüksekokulu-Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı Sınavsız Geçiş
6 HALİL ÇİDEM 362,6 UŞAK ÜNİVERSİTESİTeknik Bilimler Meslek Yüksekokulu-Otomotiv Teknolojisi Sınavsız Geçiş
7 YAHYA EKER 336,6 MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ (BURDUR)Tefenni Meslek Yüksekokulu-Bilgisayar Teknolojisi Sınavsız Geçiş
8 ÇAĞLAYAN ÇELİKEL 320,6 UŞAK ÜNİVERSİTESİTeknik Bilimler Meslek Yüksekokulu-Makine (İÖ)  Sınavsız Geçiş
9 AHMET TOKER 339,65 UŞAK ÜNİVERSİTESİTeknik Bilimler Meslek Yüksekokulu-Otomotiv Teknolojisi (İÖ) Sınavsız Geçiş
10 APTÜLAZİZ ÖZER 349,85 UŞAK ÜNİVERSİTESİBanaz Meslek Yüksekokulu-Ormancılık ve Orman Ürünleri Sınavsız Geçiş
11 MEHMET ALTIN 355,6 UŞAK ÜNİVERSİTESİTeknik Bilimler Meslek Yüksekokulu-Otomotiv Teknolojisi Sınavsız Geçiş
12 ALTAR ERTÜRK 348,2 UŞAK ÜNİVERSİTESİTeknik Bilimler Meslek Yüksekokulu-Otomotiv Teknolojisi (İÖ) Sınavsız Geçiş
13 AVNİ TURGUT 231,1282 EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)Ege Meslek Yüksekokulu-Otomotiv Teknolojisi YGS1
14 HÜSEYİN MUTLU BİLİR 305,6 UŞAK ÜNİVERSİTESİTeknik Bilimler Meslek Yüksekokulu-Makine (İÖ)  Sınavsız Geçiş
15 ALİ TOPASAN 331,65 DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ (KÜTAHYA)Simav Meslek Yüksekokulu-Elektronik Haberleşme Teknolojisi Sınavsız Geçiş
16 HÜSEYİN ÇETİN 388,5 UŞAK ÜNİVERSİTESİTeknik Bilimler Meslek Yüksekokulu-Elektrik (İÖ)   Sınavsız Geçiş
17 ZEKAİ ÖZÜNAL 345,3 PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ (DENİZLİ)Denizli Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu-Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi Sınavsız Geçiş
18 HALİL ÇAKAN 327,55 SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA)Uluborlu Selahattin Karasoy Meslek Yüksekokulu-Bilgisayar Programcılığı Sınavsız Geçiş
19 MEHMET VURAL 312,3 UŞAK ÜNİVERSİTESİKarahallı Meslek Yüksekokulu-Bilgisayar Programcılığı Sınavsız Geçiş
20 ERDEM GÜNDÜZ 293,8 UŞAK ÜNİVERSİTESİTeknik Bilimler Meslek Yüksekokulu-Kaynak Teknolojisi Sınavsız Geçiş
21 MUSTAFA KARAHAN 288,55 UŞAK ÜNİVERSİTESİTeknik Bilimler Meslek Yüksekokulu-Kaynak Teknolojisi Sınavsız Geçiş
22 MUSA KAZIM ATA 322,15 UŞAK ÜNİVERSİTESİTeknik Bilimler Meslek Yüksekokulu-Kaynak Teknolojisi Sınavsız Geçiş
23 ALİ BAŞER 349,05 DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ (KÜTAHYA)Simav Meslek Yüksekokulu-Elektronik Haberleşme Teknolojisi Sınavsız Geçiş
24 MUSTAFA GÜLEÇ 368,75 DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ (KÜTAHYA)Pazarlar Meslek Yüksekokulu-İş Sağlığı ve Güvenliği (İÖ) Sınavsız Geçiş
25 MUSTAFA KARAKAFA 213,6362 MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİOrtaca Meslek Yüksekokulu-Peyzaj ve Süs Bitkileri YGS6
26 DOĞUŞ AKINCI 348,9 PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ (DENİZLİ)Denizli Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu-Otomotiv Teknolojisi Sınavsız Geçiş
27 ERAY BOZTEPE 355,55 PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ (DENİZLİ)Denizli Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu-Otomotiv Teknolojisi Sınavsız Geçiş
28 ALİ RIZA PEKER 301,15 UŞAK ÜNİVERSİTESİBanaz Meslek Yüksekokulu-Ormancılık ve Orman Ürünleri Sınavsız Geçiş
29 EFECAN YANIK 346,55 UŞAK ÜNİVERSİTESİBanaz Meslek Yüksekokulu-Ormancılık ve Orman Ürünleri Sınavsız Geçiş
30 MUSTAFA CAN ALAN 331,6 CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)Soma Meslek Yüksekokulu-İş Sağlığı ve Güvenliği (Uzaktan Öğretim) Sınavsız Geçiş
         

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin

  Beğen | 0  kişi beğendi